pán Zdenko, 35 rokov

Mojou inšpiráciou, prečo som sa rozhodol chudnúť, bol môj  kamarát, ktorého príbeh chudnutia som videl na facebook stránke centra Smart výživa&tréning. Povedal som si, keď to zavládol on, tak prečo nie aj ja. Mal som veľkú nadváhu, boleli má nohy a nevládal som sa svojmu synovi venovať naplno tak, ako by som chcel. Objednal som sa teda na úvodnú konzultáciu k výživovej špecialistke, kde som sa dozvedel zloženie môjho tela, ktoré nebolo dobré. Taktiež môj jedálniček a stravovacie návyky neboli nič moc. O pár dní som dostal stravovací plán vypracovaný na mieru, bol presne taký, ako som si predstavoval, bolo tam všetko čo mám rád, všetko chutné jedlá. Proste pre mňa nad mieru spokojnosť. 

Využil som aj možnosť vyskúšať si tréning s kondičným trénerom zdarma. Po prvom tréningu som bol očarený a uvedomil som si, ako veľmi mi pohyb chýbal. Dnes si už bez tréningu neviem predstaviť týždeň a keď vidím  svoje veľké pokroky, trénujem rád. Vďaka trénerovi, ktorý ma vždy usmerní a motivuje , a dodržiavaniu jedálnička dnes vyzerám a hlavne sa cítim oveľa lepšie. Vďaka odborníkom z centra Smart výživa&tréning som  dokázal niečo, čo som si myslel že sa dokázať nedá.

Výsledky pána Zdenka v priebehu 6 mesačného programu:

 • úbytok hmotnosti: -19kg
 • telesný tuk: -10 % (34%/24%)
 • svalová hmota: +10% (62%/72%)
 • viscerálny tuk : na začiatku 17, teraz 9
 • obvody: -20cm v páse, -9cm v bokoch

pani Lucia, 32 rokov, momentálne na materskej dovolenke

                                                                                                    

Prešla som si rôznymi diétami, jedla som ´´zázračné´´tabletky na chudnutie, džala som hladovky… Síce som schudla, ale vždy po skončení diéty sa mi kilá vrátili ako bumerang. Keď som sa pred 5 rokmi vydávala, mala som krásnych 65kg. Bohužiaľ,  zlým životným štýlom, stresom v práci a nešportovaním som sa vypracovala na 78kg. Neskôr som otehotnela. Z pôrodnice som si odnášala náš uzlíček šťastia a 87kg. Keďže sme s manželom upadli do jedálneho stereotypu, hľadala som nejaký impulz, nejakú inšpiráciu na internete. Prihlásila som sa na konzultáciu s nutričnou špecialistkou , kde ma výsledky mojej telesnej analýzy veľmi nemilo prekvapili. Nešokovalo ma ani tak to, že mám nadváhu, ani to, že mám 36% tuku v tele , ale môj metabolický vek 45 rokov. 32 ročná žena v 45 ročnom tele! Toto číslo ma tak naštartovalo, že som si povedala, že spravím pre zmenu maximum.

V centre redukcie hmotnosti Smart výživa&tréning mi moja výživová špecialistka Nikol urobila typologický test na základe ktorého mi vypracovala jedálniček.  Smart jedálniček a sním spojené recepty z rôznych, pre mňa dovtedy neznámych surovín, ma prekvapil rozmanitosťou chutí, pestrosťou, a otvoril mi dvere do zdravého sveta. Zachutil nielen mne, ale aj manželovi, ktorý ma veľmi podporuje. S novými jedlami sme postupne vymenili celé naše zásoby za zdravé. Mám veľa energie a zmizli bolesti hlavy. Recepty sú jednoduché, rýchle, chutné a porcie niekedy až veľké. Dalo by sa povedať, že heslo pre Smart jedálniček je: zdravé – chutné – rýchle – pravidelné. A starostlivosť mojej  výživovej špecialistky Nikol bola a je úžasná, vždy mi odpovedá na moje laické otázky, usmerňuje ma a povzbudzuje, za čo jej vyjadrujem hlbokú vďaku a obdiv.Vždy som sa počas diét pýtala: „… a čo potom, keď skončí diéta…?“ Tu sa to pýtať nemusím, pretože toto nie je diéta, je to životný štýl, úplne nový svet, v ktorom chcem zostať žiť a už sa nevracať späť.

Výsledky pani Lucky v priebehu 3 mesačného programu:

 • úbytok hmotnosti: -10kg
 • telesný tuk: -6% (36%/30%)
 • svalová hmota: +5% (59%/64%)
 • viscerálny tuk: na začiatku 4, teraz 3
 • obvody: -5cm v páse, -4cm v bokoch

 

pán Matej, 35 rokov

Prišiel ten deň, keď sa vo mne niečo zlomilo a zrejme to bol pohľad do zrkadla a na váhu, ktorá výrazne prekračovala maximálne povolenú rýchlosť na ďialnici.  Známa, ktorá navštevovala centrum Smart výživa&tréning mi ich odporučila. Objednal som sa na konzultáciu a pod dohľadom nutričnej špecialistky som absolvoval 6 mesačný redukčný program. Neskôr som s oveľa nižšou váhou začal aj cvičiť pod vedením kondičného trénera.

Povedzme si na rovinu, výsledky sú hlavne, keď Vás niekto kontroluje a nastaví Vám zrkadlo. Odporúčam tím Smart výživa&tréning. S ich pomocou sa mi podarila zmena, ktorá mi pomohla aj zdravotne.

Výsledky pána Mateja v priebehu 6 mesačného programu:

 • úbytok hmotnosti: -40kg
 • telesný tuk: -17% (40%/23%)
 • svalová hmota: +14% (60%/74%)
 • viscerálny tuk: na začiatku 19, teraz 9