Chcem schudnúť a spevniť- Program Fit&Smart

Program Fit&Smart je určený pre všetkých, ktorú chcú zredukovať hmotnosť, naučiť sa správne a vyvážene stravovať, vyformovať a spevniť si postavu, prípadne potrebujú pribrať. V programe Fit&Smart odporúčame každému klientovi pre dosiahnutie rýchlejšieho a komplexnejšieho výsledku aj cvičenie v našom centre. Tréningový plán Vám na mieru pripraví náš kondičný tréner, pod vedením ktorého budete po celý čas aj cvičiť. Pri skladaní plánu zohľadňuje Váš zdravotný stav, ciele a možnosti. Navyše, u  nás cvičíte v súkromí, tréner sa vždy venuje iba Vám.

 

 

Chcem schudnúť po pôrode- Program FIT MAMA

Vrámci programu FIT MAMA pomáhame mamičkám dostať sa späť do formy po pôrode. Program je špeciálne zostavený tak,  aby ste správnym stravovaním po pôrode poskytli dieťatku tú najlepšiu starostlivosť pri dojčení. Individuálny stravovací plán- Smart jedálniček, ktorý Vám bude zostavení, vám zabezpečí dostatok energie a predovšetkým správny pomer živín. Dostatok kvalitnej a pravidelnej stravy vám pomôže prekonávať aj zákerné chute na sladkosti. Naučíme Vás ako si vybrať tie najkvalitnejšie potraviny v obchode, aké úpravy pri varení používať, ako správne potraviny kombinovať, ako variť chutne pre celú rodinu a mnoho ďalšieho.  Celým programom vás sprevádza nutričná špecialistka, vaša podpora aj v náročnejších fázach procesu chudnutia. Detailnejšie si o programe môžete prečítať TU.

 

                                

Chcem zlepšiť svoj zdravotný stav a schudnúť- Program Healthy&Smart

Program Heatlthy&Smart je vhodný pre ľudí s diabetom, vysokým krvným tlakom, potravinovými intoleranciami, zvýšeným cholesterolom, srdcovo-cievnymi ochoreniami, gynekologickými problémami a ďalšími diagnózami, ktorí potrebujú zlepšiť  svoju životosprávu, upraviť jedálniček a schudnúť nadbytočné kilogrami. V tomto programe sa s klientmi zameriavame hlavne na správnu skladbu jedálnička, ktorá rešpektuje ich zdravotný problém a pomáhame im pomocou správnej a  vyváženej stravy zlepšiť ich zdravotný stav.

 

 

VŠETKY UVEDENÉ PROGRAMY JE MOŽNÉ PODĽA POTREBY REDUKCIE NAVŠTEVOVAŤ PO DOBU 3 ALEBO 6 MESIACOV.

Prvým krokom k vášmu zdravšiemu životu je objednať sa na konzultáciu s našou nutričnou špecialistkou. Prejdete si spolu nutričný dotazník, na základe ktorého zistíme Vaše ciele, stravovacie návyky, životný štýl, zdravotné problémy, rodinnú anamnézu, potom nasleduje diagnostika zloženia tela našim certifikovaným prístrojom (zistíme váš vnútorný a celkový tuk, váš bazálny metabolizmus, hustotu kostí (ukazovateľ osteoporózy), nadmerné zavodnenia tela a percento svalstva a samozrejme vám navrhneme postup riešenia vašich cieľov a vyberieme spoločne program vhodný pre vás.